KOÇLUK

Öğrenci Koçluğu

Sahip oldukları potansiyeli keşfetmek, kariyerine ilişkin kararlarını güçlü olduğu alanlar odağında vermek ve mülakat korkusunu yenmek isteyen üniversite öğrencilerine yönelik koçluk hizmetidir.

Kariyer Koçluğu

İş hayatında sahip olduğun potansiyeli performansa çevirmek, kariyer basamaklarında emin adımlarla çıkmak, yeni iş fırsatlarını fark etmek ve değerlendirmek veya girişimcilik hayalini gerçekleştirmek isteyen kişilere yönelik koçluk hizmetidir.

Takım Koçluğu

Vizyon, misyon, değer ve hedeflerini belirmek isteyen ve bunlara ulaşmak için yol haritası belirlemek isteyen ve yüksek performanslı takım haline gelmek isteyen profesyonellere verilen koçluk hizmetidir.

Yönetici Koçluğu

Günümüzde ve gelecekte sahip olunması beklenen yönetsel beceriler konusunda ilerleme sağlamak isteyen, takımı tarafından saygı duyulan bir lider olmak, delege etmek, geri bildirim vermek, güçlü iletişim kurmak gibi alanlarda kendini güçlendirmek isteyen yöneticiler için verilen koçluk hizmetidir.

Bireysel Koçluk

Kendisini geliştirmek, mutlu olmak, hayatını bir denge üzerine yeniden yapılandırmak ve gerçekleştirmek konusunda özlem duyduğu alanlarda kendisini fark etmek ve ilerlemek isteyen kişilere verilen koçluk hizmetidir.