YENİ DÜNYA'DA

YENi VERSiYON iŞ FiKiRLERi

HAKKINDA

Bugüne kadar

    Devrim AKSU, Çukurova Üniversitesi’nden İşletme Lisans ve MBA derecelerini aldıktan sonra ODTU’de Eğitimde İnsan Kaynaklarını Geliştirme üzerine yüksek lisans yapmıştır. Daha sonra öğrenmenin sonu yoktur diyerek University of Massachusetts Boston’da “International Management” yüksek lisansını birincilikle bitirmiş ve UMASS Boston kampüsünde Türk Bayrağı’nın ebediyete kadar dalgalanmasını sağlamıştır.
 

    İlk kurumsal deneyimini Türk Ekonomi Bankası’nda kazanan Devrim AKSU, 2002 yılında güzel ülkesine en çok hizmet ettiğini hissettiği yer olan ASELSAN’da çalışmaya başlamış ve 2016 yılının Haziran ayında İnsan Kaynakları Direktörü görevinden ayrılarak İK odağında çalışmalarını yürütmeye devam etmiştir. Ağırlıklı olarak İnsan Kaynakları Yönetimine ilişkin sistemler tasarlayan Devrim Aksu’nun uzmanlık alanları, işveren markası, değişim yönetimi, ücretlendirme sistemi, fasilitasyon, performans yönetimi, organizasyonel yeniden yapılanma, yetenek yönetimi, süreç yapılandırma ve çalışan memnuniyetinin ölçülmesidir. Aynı zamanda Peryön İç Anadolu Yönetim Kurulu Üyesi olan Devrim AKSU, 2015 yılında Erickson Coaching International’ın Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamış ve aynı yıl Training Development Center’dan “Assessor" unvanı almıştır.

 

    2010 yılında LEGO Serious Play ile tanışan Devrim AKSU, özel hayatında tutkusu olan Lego’yu, iş hayatında pek çok alana entegre etmiş, Lego Serious Play Fasilitatör eğitimini tamamlamış ve Türkiye'de bir ilke imza atarak Stratejik İnsan Kaynakları alanında bu tutkusunu organizasyonların ihtiyaçlarını giderebileceği bir metodoloji haline getirmiştir. 

 

   Profesyonel koçluk, danışmanlık ve eğitmenlik çalışmaları ile bireylerin ve organizasyonların gelişimine destek vermenin yanı sıra potansiyelini keşfetmiş bireyler ve organizasyonlar yaratmayı kariyerinin en büyük başarısı olarak tanımlayan Devrim AKSU, hayatta en büyük başarıyı Hakan’ın eşi, Arya ve Aren’in ise anneleri olmak olarak tanımlamaktadır.

 
 
 

İLETİŞİM

  • Ekran Resmi 2018-10-12 20.54.57
  • Linkedin
  • Twitter Social Icon

© 2018 Tüm hakları saklıdır

Herşey Yeni Dünya İle İlgili...

DEĞİŞİM YENİ VERSİYON FİKİRLERLE MÜMKÜN....

İş modelleri, müşteri profil ve beklentileri, mesleklerin yapısı ve bizim çalışma koşullarına ilişkin yaklaşımlarımız değişirken, değişmeyen bir bakış açısıyla işlerimizi ve kariyerimizi devam ettirebilmek artık mümkün değil.

 

Ancak değişim ve dönüşüm mümkün...

Ekran Resmi 2019-01-11 21.35.16